NASZE SUKCESY

Jesteś tu: » Strona startowa » NASZE SUKCESY

Sukcesy uczniów i wychowanków

w konkursach w roku szkolnym 2016/2017









Sukcesy uczniów i wychowanków

w konkursach w roku szkolnym 2015/2016

 

 

 Bartosz Irzyk (kl. 6)

2 miejsce

 w Gminnym przeglądzie kolęd i piosenek świątecznych w języku angielskim - Borzęta - styczeń 2016

 

 

Rozśpiewana klasa 3 - Julia Jania, Kinga Jania, Emilia Majka, Nikola Jaśkowiec, Bartek Kozaczyk, Jakub Janczak, Artur Hanusiak, Bartek Muniak, Marek Ubas, Michał Przybyłek, ....

3 miejsce

 w Gminnym przeglądzie kolęd i pastorałek tradycyjnych - Droginia - grudzień 2015


 

 Olga Wincenciak (kl. 2)

wyróżnienie

 w Gminnym konkursie plastycznym "Anioły, Aniołki bożonarodzeniowe" - Jawornik - listopad 2015

 

 

 

 Dominika Ulman, Emilia Zelek, Kinga Dąbrowska, Nikola Malina, Gabriela Malina, Marcelina Ryś, Michał Kamyczura, Ola Nosal, Iwona Mistarz

udział (czekamy na wyniki)

 w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przyrodniczej PIONIER - Warszawa; Instytut Rozwoju Oświaty - grudzień2015




Rozśpiewana Klasa - kl. 6

Zuzanna Bukowska, Bartosz Irzyk, Piotr Zięba, Anna Tułacz, Anna Tokarz, Gabriela Przybyłek, Natalia Podmokła, Julia Majka, Martyna Żak

1 miejsce

 w Gminnym konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów - listopad 201

 

 

 

Bartosz Irzyk

3 miejsce

 w Gminnym konkursie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów - listopad 2015

 

 


Gabriela Malina, Kinga Dąbrowska

udział

 w Gminnym konkursie historycznym - Bysina - listopad 2015




Anna Tułacz, Anna Tokarz, Julia Majka, Martyna Żak, Gabriela Przybyłek, Natalia Podmokła, Zuzanna Bukowska, Gabriela Malina, Nikola Malina

1 miejsce

 w Gminnych Zawodach Piłki Siatkowej dziewcząt - Myślenice - październik 2015

 

 

 

Kinga Dąbrowska, Milena Krzywda, Anna Tokarz

awans i udział w rejonowych eliminacjach

 Małopolskiego Konkursu Humanistycznego - Małopolski Kurator Oświaty - październik / grudzień 2015

 

 

 

Bartosz Irzyk

awans i udział w rejonowych eliminacjach

 Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego - Małopolski Kurator Oświaty - październik / grudzień 2015

 

 

 

Marek Muniak, Bartosz Irzyk

awans i udział w rejonowych eliminacjach

 Małopolskiego Konkursu Tematycznego "Skarby przyrody i ich ochrona" - Myślenice; Małopolski Kurator Oświaty - październik / grudzień 2015

 

 

 

Marek Muniak, Bartosz Irzyk, Julia Majka, Marcelina Ryś, Milena Krzywda, Kinga Dąbrowska, Emilia Zelek

udział

 w Małopolskim Dyktandzie Niepodległościowym - Kraków; Małopolski Kurator Oświaty - wrzesień 2015




Liliana Irzyk, Julia Jasek, Piotr Skóra (kl. 1), Julia Malina, Weronika Lizak

wyróżnienie

 w Gminnym konkursie plastycznym "Ścieki oczyszczamy - czyste środowisko w Myślenicach mamy" - Myślenice - wrzesień 2015

 

 

 

Damian Gorczyca, Bartosz Irzyk, Aleksandra Grochal

1 miejsce

 w Gminnym konkursie plastycznym "Ścieki oczyszczamy - czyste środowisko w Myślenicach mamy" - Myślenice - wrzesień 2015



 




SUKCESY uczniów i przedszkolaków

w konkursach w roku szkolnym 2014/2015


Gratulujemy !!! - UZUPEŁNIENIE JUŻ WKRÓTCE

 

 

Bartosz Irzyk

2 miejsce

 w Gminnym konkursie kolęd i piosenek świątecznych w języku angielskim - Borzęta - 29 stycznia 2015

 

 

Drużyna piłki siatkowej dziewcząt:

udział

 w Gminnych zawodach piłki siatkowej dziewcząt - Myślenice - 27 stycznia 2015


 

Schola przy kaplicy św. Maksymiliana w Porębie

2 miejsce

 w XV Gminnym Kokursie Przeglądzie Kolęd i Pastorałek dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów - Głogoczów 2015 - 23 stycznia 2015

 

 

Bartłomiej Muniak

wyróżnienie

 w XV Gminnym Kokursie Przeglądzie Kolęd i Pastorałek dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów - Głogoczów 2015 - 23 stycznia 2015

 

 

Emilia Majka

udział

 w XV Gminnym Kokursie Przeglądzie Kolęd i Pastorałek dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów - Głogoczów 2015 - 23 stycznia 2015

 

 

Klasa 2 - Artur Hanusiak, Jakub Janczak, Julia Jania, Kinga Jania, Nikola Jaśkowiec, Bartosz Kozaczyk, Emilia Majka, Bartłomiej Muniak, Michał Przybyłek, Mateusz Tokarz, Marek Ubas oraz Julia Majka i Zuzanna Bukowska

1 miejsce

 w II Gminnym Kokursie Kolęd Tradycyjnych dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych - Droginia 2015 - 21 stycznia 2015

 

 

Emilia Majka

3 miejsce

 w II Gminnym Kokursie Kolęd Tradycyjnych dla przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3 szkół podstawowych - Droginia 2015 - 21 stycznia 2015

 

 

Anna Kamyczura

1 miejsce

 w Konkursie plastycznym: "Malujemy list do św. Mikołaja" organizowanym przez SKOK Stefczyka w Myślenicach - grudzień 2014

 

 

Natalia Jania, Kinga Jania, Nikola Jaśkowiec

laureatki

 Konkursu plastycznego: "Malujemy list do św. Mikołaja" organizowanego przez SKOK Stefczyka w Myślenicach - grudzień 2014

 

 

Bartosz Irzyk

2 miejsce

 w VIII Powiatowym Przeglądzie Karaoke - Dob`Trendy 2014 - 27 listopada 2014

 

 


 

SUKCESY uczniów i przedszkolaków

w konkursach w roku szkolnym 2013/2014


Gratulujemy !!!

 

 

Kacper Wójtowiec

1 miejsce

w gminnym Konkursie Matematycznym klas 6 Szkół Podstawowych - Myślenice, 23 maja 2014

 

Maria Oleksy

3 miejsce

w gminnym Konkursie Matematycznym klas 6 Szkół Podstawowych - Myślenice, 23 maja 2014

 


 

KLASA 3 - koło artystyczne

udział

w gminnym Turnieju Teatru Ekologicznego dla Szkół Podstawowych - Myślenice, 19 maja 2014

 



Kinga Dąbrowska

3 miejsce

w gminnym Konkursie Matematycznym klas 3 Szkół Podstawowych - Myślenice, 13 maja 2014

 



Marek Muniak

Emilka Zelek

wyróznienie

w gminnym Konkursie Ortograficznym klas 3 Szkół Podstawowych - Myślenice, 14 maja 2014


 

Alicja Mleczek

Bartosz Irzyk

udział

w gminnym Konkursie Ortograficznym klas 4-6 Szkół Podstawowych - Myślenice, 7 maja 2014

 



Zuzanna Skóra

Julia Majka

Martyna Hajduk

Zuzanna Bukowska

3 miejsce

Miejsko-gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych - Myślenice, 5 maja 2014

 



Natalia Jania - kl. 2

udział

 w Gminnym Konkursie cichego czytania ze zrozumieniem - Droginia, 15 kwietnia 2014

 


 

Daniel Węgrzyn - kl. 5

Martyna Hajduk - kl. 5

Ewa Kuropatwińska - kl. 5

Michał Górka - kl. 5

Natalia Kozaczyk - kl. 5

Jakub Skóra - kl. 5

3 miejsce

 w Gminnym Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Myślenice, 15 kwietnia 2014

 


Zuzanna Skóra - kl. 5

Martyna Hajduk - kl. 5

3 miejsce

 w Konkursie j. angielskiego na przygotowanie gry dydaktycznej - Borzęta, 15 kwietnia 2014

 


 

Michał Kamyczura - kl. 3

2 miejsce

 w Gminnym Konkursie Przyrodniczym - Borzęta, 14 kwietnia 2014

 


Emilka Jaśkowiec

oddział przedszkolny

udział

 w Powiatowym Konkursie Recytatorskim: "OWOCOWO, CZYLI ZDROWO" - Dobczyce, 10 kwietnia 2014

 


 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW:

Jakub Skóra, Kamil Krzywda, Michał Górka, Arakdiusz Wincenciak, Krzysztof Hanusiak, Kacper Wójtowiec:

2 miejsce

 w piłce koszykowej chłopców - zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - Trzemeśnia, 3 kwietnia 2014

4 miejsce

 w piłce siatkowej chłopców - zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - Trzemeśnia, 3 kwietnia 2014



DRUŻYNA DZIEWCZĄT:

Alicja Mleczek, Karolina Jasek, Ewa Kuropatwińska, Natalia Kozaczyk, Małgorzata Olesek, Karolina Węgrzyn:

3 miejsce

 w piłce siatkowej dziewcząt - zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - Trzemeśnia, 3 kwietnia 2014

5 miejsce

 w piłce koszykowej dziewcząt - zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - Trzemeśnia, 3 kwietnia 2014


 


Kinga Jania

3 miejsce

 w Gminnych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego - Myślenice, 24 marca 2014

 

Kinga Dąbrowska

Bartosz Irzyk

wyróżnienie

 w Gminnych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego - Myślenice, 24 marca 2014


 

Roksana Żak

Reprezentowała świetlicę środowiskową przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie

3 miejsce

 w Gminnych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego - Myślenice, 24 marca 2014

 

Karolina Węgrzyn

Maria Oleksy

Reprezentowały świetlicę środowiskową przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie

wyróżnienie

 w Gminnych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego - Myślenice, 24 marca 2014

 


 

Szkolny Zespół Muzyczny

Udział

 w Powiatowym Przeglądzie Kolędowym - Sułkowice 2014, 15 stycznia 2014

 


Jakub Majka

2 miejsce

 w Powiatowym Konkursie Plastycznym: "Anioły, Aniołki bożonarodzeniowie 2013" - Jawornik, 19 grudnia 2013

 

Natalia Jania

3 miejsce

 w Powiatowym Konkursie Plastycznym: "Anioły, Aniołki bożonarodzeniowie 2013" - Jawornik, 19 grudnia 2013

 


Bartosz Irzyk

3 miejsce

 w X Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Głogoczowie - 7 listopada 2013

 


Natlia Kozaczyk

Martyna Hajduk

Michał Górka

wynik na poziomie 70% możliwych do zdobycia punktów

w szkolnym etapie małopolskiego konkursu przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych.



Martyna Hajduk

Natalia Kozaczyk

Barbara Tokarz

Ewa Kuropatwińska

Alicja Mleczek

Maria Oleksy

Jakub Skóra

Witold Trzepacz

Wyróżnienie

w konkursie "Rozmowa wnuka z dziadkiem". Prace wyróżnionych uczniów ukazały się drukiem w książce zawierającej najlepsze prace konkursowe - wrzesień 2013.


 


 

Osiągnięcia uczniów i przedszkolaków w konkursach

w roku szkolnym 2012/2013

 

 Szkoła Podstawowa w Porębie

3 miejsce

w Gminnym Konkursie "Szkolna Segregacja Odpadów" - ZUO Myślenice, październik 2012 - kwiecień 2013.

 

Julia Majka

4 miejsce

Bartosz Irzyk

6 miejsce

w XIX Gminnym Konkursie ortograficznym dla uczniów klas 3 - Myślenice, 14 maja 2013.

 

Anna Tułacz, Piotr Zięba, Anna Tokarz

udział

w XIX Gminnym Konkursie matematycznym dla uczniów klas 3 - Myślenice, 14 maja 2013.


Kinga Jania

wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla przedszkolaków "Na wiosennej łące" - Dobczyce, 23 kwietnia 2013.

 

Drużyna dziewcząt

Julia Dąbrowska, Kinga Kołodziejczyk, Barbara Tokarz, Zuzanna Zięba

III miejsce

w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Myślenicach

 

Bartosz Irzyk

III miejsce

w Gminnym Konkursie Przyrodniczym - 18 kwietnia 2013.

 

 Drużyna

Martyna Hajduk, Ewa Kuropatwińska, Natalia Kozaczyk, Daniel Węgrzyn

VIII miejsce

w zawodach Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (BRD) - 11 kwietnia 2013.

 

Drużyna chłopców

Jan Łopata, Piotr Jasek, Paweł Tułacz, Witold Trzepacz, Michał Górka

I miejsce

w zawodach piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - 9 kwietnia 2013.

 

 Drużyna dziewcząt

Julia Dąbrowska, Kinga Kołodziejczyk, Barbara Tokarz, Zuzanna Zięba, Estera Gorczyca

III miejsce

w zawodach piłki siatkowejo Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - 9 kwietnia 2013.

 

Drużyna chłopców

Jan Łopata, Piotr Jasek, Paweł Tułacz, Witold Trzepacz, Michał Górka

II miejsce

w zawodach piłki koszykowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - 9 kwietnia 2013.


Drużyna dziewcząt

Julia Dąbrowska, Kinga Kołodziejczyk, Barbara Tokarz, Zuzanna Zięba, Estera Gorczyca

III miejsce

w zawodach piłki koszykowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - 9 kwietnia 2013.


Zuzanna Skóra

Natalia Jania

Kinga Dąbrowska

tytuł FINALISTY

w III Gminnym Konkursie Bibliotecznym "W świecie książek" - marzec 2013.

 

Bartosz Irzyk

wyróżnienie

w 58 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w MOKiS w Myślenicach - 22 marca 2013.

 

Kinga Dąbrowska

wyróżnienie

w 58 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w MOKiS w Myślenicach - 22 marca 2013.


Julia Majka

I miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły 2012” – Szkoła Podstawowa w Jaworniku.

grudzień 2012


Konrad Hajduk

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły 2012” – Szkoła Podstawowa w Jaworniku.

grudzień 2012


Milena Krzywda

wyróżnienie

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły 2012” – Szkoła Podstawowa w Jaworniku.

grudzień 2012

 

Bartosz Irzyk

I miejsce

w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Karaoke "Dob`trendy awards 2012" - Dobczyce 27 listopada 2012

 

Julia Majka

wyróżnienie

w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Karaoke "Dob`trendy awards 2012" - Dobczyce 27 listopada 2012


Bartosz Irzyk

I miejsce

w IX Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2012 (8 listopada 2012)


Julia Majka

wyróżnienie

w IX Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2012 (8 listopada 2012)


Katarzyna Oleksy

Nagroda specjalna posła na Sejm RP, Pana Marka Łatasa

w Gminnym Konkursie plastycznym "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" (wrzesień 2012)

 



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH

ROK SZKOLNY 2011/2012


I Nagroda

dla Bartosza Irzyk

w II Konkursie Piosenki Anglojęzycznej


II Nagroda

dla Julii Majka

w II Konkursie Piosenki Anglojęzycznej


I Miejsce

w II Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Trzemeśni


I Miejce

w I Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Prezesa Klubu Sportowego SKALNIK


I Miejsce

dla Katarzyny Oleksy


Wyróżnienie

dla

Zuzanny Skóra, Jakuba Skóra, Ewy Kuropatwińskiej, Natalii Kozaczyk, Martyny Hajduk


w konkursie plastycznym "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem"


II MIEJSCE

dla Bartosza Irzyk

w IX Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Podstawoweych i Gimnazjów

formy muzyczne i taneczne

soliści


WYRÓŻNIENIE

dla Julii Majka

w IX Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów

formy muzyczne i taneczne

soliści


I MIEJSCE

dla Krystiana Kołodziejczyk