txtMenuT.jpgmenuankieta

Który projekt łazienki chłopców bardziej Ci się podoba - groszkowy czy oliwkowy? (zobacz do galerii zdjęć)

Pokaż wyniki
ankieta
Logo BIP

NASZE SUKCESY

Jesteś tu: » Strona startowa » NASZE SUKCESY

SUKCESY uczniów i przedszkolaków

w konkursach w roku szkolnym 2013/2014


Gratulujemy !!!

 


 

Kacper Wójtowiec

1 miejsce

w gminnym Konkursie Matematycznym klas 6 Szkół Podstawowych - Myślenice, 23 maja 2014

 

Maria Oleksy

3 miejsce

w gminnym Konkursie Matematycznym klas 6 Szkół Podstawowych - Myślenice, 23 maja 2014

 


 

KLASA 3 - koło artystyczne

udział

w gminnym Turnieju Teatru Ekologicznego dla Szkół Podstawowych - Myślenice, 19 maja 2014

 



Kinga Dąbrowska

3 miejsce

w gminnym Konkursie Matematycznym klas 3 Szkół Podstawowych - Myślenice, 13 maja 2014

 



Marek Muniak

Emilka Zelek

wyróznienie

w gminnym Konkursie Ortograficznym klas 3 Szkół Podstawowych - Myślenice, 14 maja 2014


 

Alicja Mleczek

Bartosz Irzyk

udział

w gminnym Konkursie Ortograficznym klas 4-6 Szkół Podstawowych - Myślenice, 7 maja 2014

 



Zuzanna Skóra

Julia Majka

Martyna Hajduk

Zuzanna Bukowska

3 miejsce

Miejsko-gminny Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych - Myślenice, 5 maja 2014

 



Natalia Jania - kl. 2

udział

 w Gminnym Konkursie cichego czytania ze zrozumieniem - Droginia, 15 kwietnia 2014

 


 

Daniel Węgrzyn - kl. 5

Martyna Hajduk - kl. 5

Ewa Kuropatwińska - kl. 5

Michał Górka - kl. 5

Natalia Kozaczyk - kl. 5

Jakub Skóra - kl. 5

3 miejsce

 w Gminnym Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Myślenice, 15 kwietnia 2014

 


Zuzanna Skóra - kl. 5

Martyna Hajduk - kl. 5

3 miejsce

 w Konkursie j. angielskiego na przygotowanie gry dydaktycznej - Borzęta, 15 kwietnia 2014

 


 

Michał Kamyczura - kl. 3

2 miejsce

 w Gminnym Konkursie Przyrodniczym - Borzęta, 14 kwietnia 2014

 


Emilka Jaśkowiec

oddział przedszkolny

udział

 w Powiatowym Konkursie Recytatorskim: "OWOCOWO, CZYLI ZDROWO" - Dobczyce, 10 kwietnia 2014

 


 

DRUŻYNA CHŁOPCÓW:

Jakub Skóra, Kamil Krzywda, Michał Górka, Arakdiusz Wincenciak, Krzysztof Hanusiak, Kacper Wójtowiec:

2 miejsce

 w piłce koszykowej chłopców - zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - Trzemeśnia, 3 kwietnia 2014

4 miejsce

 w piłce siatkowej chłopców - zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - Trzemeśnia, 3 kwietnia 2014



DRUŻYNA DZIEWCZĄT:

Alicja Mleczek, Karolina Jasek, Ewa Kuropatwińska, Natalia Kozaczyk, Małgorzata Olesek, Karolina Węgrzyn:

3 miejsce

 w piłce siatkowej dziewcząt - zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - Trzemeśnia, 3 kwietnia 2014

5 miejsce

 w piłce koszykowej dziewcząt - zawody o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - Trzemeśnia, 3 kwietnia 2014


 


Kinga Jania

3 miejsce

 w Gminnych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego - Myślenice, 24 marca 2014

 

Kinga Dąbrowska

Bartosz Irzyk

wyróżnienie

 w Gminnych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego - Myślenice, 24 marca 2014


 

Roksana Żak

Reprezentowała świetlicę środowiskową przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie

3 miejsce

 w Gminnych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego - Myślenice, 24 marca 2014

 

Karolina Węgrzyn

Maria Oleksy

Reprezentowały świetlicę środowiskową przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Porębie

wyróżnienie

 w Gminnych eliminacjach ogólnopolskiego konkursu recytatorskiego - Myślenice, 24 marca 2014

 


 

Szkolny Zespół Muzyczny

Udział

 w Powiatowym Przeglądzie Kolędowym - Sułkowice 2014, 15 stycznia 2014

 


Jakub Majka

2 miejsce

 w Powiatowym Konkursie Plastycznym: "Anioły, Aniołki bożonarodzeniowie 2013" - Jawornik, 19 grudnia 2013

 

Natalia Jania

3 miejsce

 w Powiatowym Konkursie Plastycznym: "Anioły, Aniołki bożonarodzeniowie 2013" - Jawornik, 19 grudnia 2013

 


Bartosz Irzyk

3 miejsce

 w X Przeglądzie Pieśni Patriotycznej w Głogoczowie - 7 listopada 2013

 


Natlia Kozaczyk

Martyna Hajduk

Michał Górka

wynik na poziomie 70% możliwych do zdobycia punktów

w szkolnym etapie małopolskiego konkursu przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych.



Martyna Hajduk

Natalia Kozaczyk

Barbara Tokarz

Ewa Kuropatwińska

Alicja Mleczek

Maria Oleksy

Jakub Skóra

Witold Trzepacz

Wyróżnienie

w konkursie "Rozmowa wnuka z dziadkiem". Prace wyróżnionych uczniów ukazały się drukiem w książce zawierającej najlepsze prace konkursowe - wrzesień 2013.


 


 

Osiągnięcia uczniów i przedszkolaków w konkursach

w roku szkolnym 2012/2013

 

 Szkoła Podstawowa w Porębie

3 miejsce

w Gminnym Konkursie "Szkolna Segregacja Odpadów" - ZUO Myślenice, październik 2012 - kwiecień 2013.

 

Julia Majka

4 miejsce

Bartosz Irzyk

6 miejsce

w XIX Gminnym Konkursie ortograficznym dla uczniów klas 3 - Myślenice, 14 maja 2013.

 

Anna Tułacz, Piotr Zięba, Anna Tokarz

udział

w XIX Gminnym Konkursie matematycznym dla uczniów klas 3 - Myślenice, 14 maja 2013.


Kinga Jania

wyróżnienie

w Powiatowym Konkursie Recytatorskim dla przedszkolaków "Na wiosennej łące" - Dobczyce, 23 kwietnia 2013.

 

Drużyna dziewcząt

Julia Dąbrowska, Kinga Kołodziejczyk, Barbara Tokarz, Zuzanna Zięba

III miejsce

w Wiosennym Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 w Myślenicach

 

Bartosz Irzyk

III miejsce

w Gminnym Konkursie Przyrodniczym - 18 kwietnia 2013.

 

 Drużyna

Martyna Hajduk, Ewa Kuropatwińska, Natalia Kozaczyk, Daniel Węgrzyn

VIII miejsce

w zawodach Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym (BRD) - 11 kwietnia 2013.

 

Drużyna chłopców

Jan Łopata, Piotr Jasek, Paweł Tułacz, Witold Trzepacz, Michał Górka

I miejsce

w zawodach piłki siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - 9 kwietnia 2013.

 

 Drużyna dziewcząt

Julia Dąbrowska, Kinga Kołodziejczyk, Barbara Tokarz, Zuzanna Zięba, Estera Gorczyca

III miejsce

w zawodach piłki siatkowejo Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - 9 kwietnia 2013.

 

Drużyna chłopców

Jan Łopata, Piotr Jasek, Paweł Tułacz, Witold Trzepacz, Michał Górka

II miejsce

w zawodach piłki koszykowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - 9 kwietnia 2013.


Drużyna dziewcząt

Julia Dąbrowska, Kinga Kołodziejczyk, Barbara Tokarz, Zuzanna Zięba, Estera Gorczyca

III miejsce

w zawodach piłki koszykowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni - 9 kwietnia 2013.


Zuzanna Skóra

Natalia Jania

Kinga Dąbrowska

tytuł FINALISTY

w III Gminnym Konkursie Bibliotecznym "W świecie książek" - marzec 2013.

 

Bartosz Irzyk

wyróżnienie

w 58 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w MOKiS w Myślenicach - 22 marca 2013.

 

Kinga Dąbrowska

wyróżnienie

w 58 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim w MOKiS w Myślenicach - 22 marca 2013.


Julia Majka

I miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły 2012” – Szkoła Podstawowa w Jaworniku.

grudzień 2012


Konrad Hajduk

II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły 2012” – Szkoła Podstawowa w Jaworniku.

grudzień 2012


Milena Krzywda

wyróżnienie

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Anioły 2012” – Szkoła Podstawowa w Jaworniku.

grudzień 2012

 

Bartosz Irzyk

I miejsce

w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Karaoke "Dob`trendy awards 2012" - Dobczyce 27 listopada 2012

 

Julia Majka

wyróżnienie

w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Karaoke "Dob`trendy awards 2012" - Dobczyce 27 listopada 2012


Bartosz Irzyk

I miejsce

w IX Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2012 (8 listopada 2012)


Julia Majka

wyróżnienie

w IX Przeglądzie Pieśni Patriotycznej i Żołnierskiej - Głogoczów 2012 (8 listopada 2012)


Katarzyna Oleksy

Nagroda specjalna posła na Sejm RP, Pana Marka Łatasa

w Gminnym Konkursie plastycznym "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem" (wrzesień 2012)

 



OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH

ROK SZKOLNY 2011/2012


I Nagroda

dla Bartosza Irzyk

w II Konkursie Piosenki Anglojęzycznej


II Nagroda

dla Julii Majka

w II Konkursie Piosenki Anglojęzycznej


I Miejsce

w II Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Publicznego Gimnazjum w Trzemeśni


I Miejce

w I Turnieju Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Prezesa Klubu Sportowego SKALNIK


I Miejsce

dla Katarzyny Oleksy


Wyróżnienie

dla

Zuzanny Skóra, Jakuba Skóra, Ewy Kuropatwińskiej, Natalii Kozaczyk, Martyny Hajduk


w konkursie plastycznym "Rodzina - najcieplejsze miejsce pod słońcem"


II MIEJSCE

dla Bartosza Irzyk

w IX Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Podstawoweych i Gimnazjów

formy muzyczne i taneczne

soliści


WYRÓŻNIENIE

dla Julii Majka

w IX Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych i Gimnazjów

formy muzyczne i taneczne

soliści


I MIEJSCE

dla Krystiana Kołodziejczyk

w Konkursie matematycznym "As szóstej klasy"


III MIEJSCE

dla Marii Oleksy

w XXI Finale Miejsko-Gminnym i X Powiatowym

Turnieju Wiedzy o Ziemi Myslenickiej i Małopolsce


I MIEJSCE

W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni

dla Szkoły Podstawowej w Porębie


Za zajęcie II miejsca dla Julii Majka

w Gminnym Konkursie Czytania ze Zrozumieniem

"Wiem co czytam"


Za zajęcie I miejsca

dla Bartosza Irzyk

w 57 Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim -

eliminacje powiatowe w kategorii: turniej recytatorski szkoły podstawowe - klasy I-III


Za zdobycie Wyróżnienia w II Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek - Sułkowice 2012

dla Bartosza Irzyk


Za zajęcie III miejsca w kategorii klas I-III w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jak paciorki różańca"

dla Natalii Kozaczyk

dla Ewy Kuropatwińskiej


Za zajęcie III miejsca w kategorii klas I-III w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jak paciorki różańca"

dla Martyny Hajduk


Wyróżnienie dla Kingi Skóra






OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH

rok szkolny 2010/2011

 

I MIEJSCE

Eliminacje gminne Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopców 10-11 lat.

 

II MIEJSCE

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Senatora Ziemi Myślenickiej Stanisława Bisztygi

 

III MIEJSCE

dla Martyny Hajduk oraz Bartosza Irzyk w Gminnym Konkursie Ekologicznym O energii wiemy wszystko

 

WYRÓŻNIENIE

dla Zuzanny Skóra w Gminnym Konkursie Ekologicznym O energii wiemy wszystko

 

II MIEJSCE

Mini Koszykówka Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni

 

II MIEJSCE

Mini Koszykówka Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni

 

I MIEJSCE

Mini Siatkówka Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni

 

I MIEJSCE

Mini Siatkówka Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni

 

VII MIEJSCE

IV Gminny Konkurs Czytania ze zrozumieniem "Wiem, co czytam"

 

WYRÓŻNIENIE

dla Marleny Stasiak oraz Bartosza Irzyka w 56. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

 

I MIEJSCE

Halowa Piłka Nożna Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Trzemeśni

 

WYRÓŻNIENIE

XVII Miejsko-Gminny Konkurs Matematyczny uczniów klas III